Blog

Alçıpan Ustası Sultanbeyli

Alçıpan Ustası Sultanbeyli

Alçıpan,alçı,boya ve tüm inşaat işlerinizde profesyonel ekibimiz ile sizlere çözüm ortagı olmak dan gurur duyuyoruz inşaat sektöründe a dan z ye anahtar teslim işlerinizi yapıyoruz.

Dekorasyon uygulaması modern dünya da her geçen gün çok daha fazla tercih edilen bir sistem olmaya başladı ışık bandı,tv ünitesi,bölme duvar,asma tavan ve daha çok zengin çeşit ile herkesiz gözüne hitap etmeye başlamıştır.

Uygulama yapılacak yerin iş başlangıç öncesi detaylı kaplama malzemeler ile korunma altına alınması müşterilerimiz tarafından çok begeniliyor.

Kaliteli malzeme ile uygun fiyat garantisi veriyoruz sözleşme tarihinde ki güne riayet edip en kısa zamanda ivedi bir şekilde işinizi teslim ediyoruz.

Şirketimiz kuruldugu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp güler yüzlü hizmet vermektedir sizlerde vermiş oldugunuz işin başında durmaktan yorulmadınız mı o halde sizde bizi arayıp sırtınızı koltuga rahat şekilde yaslayabilirsiniz hemen bizi arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnşaat işleri genelde müşterilerin canını sıkar uzun sürmesi aksilik olması iş verenin stres yapmasına neden olur sizlerde bizim ile irtibata geçip artık bu süreçleri atlatabilirsiniz uzman ekibimiz sizin memnuniyetiniz için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya hazır ve nazırdır.

Dekorasyon firması olarak istanbulun tüm il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Alçıpan 1 20 genişliginde 2 50 uzunlugunda olup toplam 3 metre kare yer kaplamaktadır uygulama yapılacak yer duvar olucak ise 75 lik profiller ile ilk önce duvar U sonrasında duvar C uygulaması yapılıp alçıpan kısa sivri vida ile montaj yapılır.

Montaj yapılan alçıpan plakanın üzeri ilk etapda terz bandı çekilip terz alçısı uygulanır kuruyan derz alçının üzerine 1 kat sıyırma saten alçı çekilir ve beklenir kuruyan saten alçı nın üzerine 1 kat daha alçı çekilir kuruduktan sonra zımpara işlemi yapılıp boya yapılır.

Sultanbeyli de Verdiğimiz Hizmetler

Sultanbeyli Alçı Boya Ustası
Sultanbeyli Dekorasyon Ustası
Sultanbeyli Alçıpan Ustası
Sultanbeyli Boya Badana ustası
Sultanbeyli Alçı Dekorasyon Ustası
Sultanbeyli İç Dış Cephe Boyama
Sultanbeyli Daire Boya Badana
Sultanbeyli Ev Boya Badana
Sultanbeyli Fabrika Boya Badana
Sultanbeyli İşyeri Boya Badana
Sultanbeyli Bina Boya Tadilat
Sultanbeyli Ofis Dekorasyon
Sultanbeyli Villa Boya Dekorasyon
Sultanbeyli Alçıpan Bölme Duvar
Sultanbeyli İnşaat Tadilat Tamirat
Sultanbeyli alçı ustası
Sultanbeyli Alçı Sıva ustası
Sultanbeyli ev tadilat dekorasyonu
Sultanbeyli alçıpan Firması
Sultanbeyli Asma Tavan Ustası
Sultanbeyli Boya m² İşçilik Fiyatları

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
05312490957
Kapalı
Kapalı