Blog

Alçıpan Ustası Sancaktepe

Alçıpan Ustası Sancaktepe

Alçıpan,alçı,boya ve tüm inşaat işlerinizde profesyonel ekibimiz ile sizlere çözüm ortagı olmak dan gurur duyuyoruz inşaat sektöründe a dan z ye anahtar teslim işlerinizi yapıyoruz.

Dekorasyon uygulaması modern dünya da her geçen gün çok daha fazla tercih edilen bir sistem olmaya başladı ışık bandı,tv ünitesi,bölme duvar,asma tavan ve daha çok zengin çeşit ile herkesiz gözüne hitap etmeye başlamıştır.

Uygulama yapılacak yerin iş başlangıç öncesi detaylı kaplama malzemeler ile korunma altına alınması müşterilerimiz tarafından çok begeniliyor.

Kaliteli malzeme ile uygun fiyat garantisi veriyoruz sözleşme tarihinde ki güne riayet edip en kısa zamanda ivedi bir şekilde işinizi teslim ediyoruz.

Şirketimiz kuruldugu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp güler yüzlü hizmet vermektedir sizlerde vermiş oldugunuz işin başında durmaktan yorulmadınız mı o halde sizde bizi arayıp sırtınızı koltuga rahat şekilde yaslayabilirsiniz hemen bizi arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnşaat işleri genelde müşterilerin canını sıkar uzun sürmesi aksilik olması iş verenin stres yapmasına neden olur sizlerde bizim ile irtibata geçip artık bu süreçleri atlatabilirsiniz uzman ekibimiz sizin memnuniyetiniz için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya hazır ve nazırdır.

Dekorasyon firması olarak istanbulun tüm il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Alçıpan 1 20 genişliginde 2 50 uzunlugunda olup toplam 3 metre kare yer kaplamaktadır uygulama yapılacak yer duvar olucak ise 75 lik profiller ile ilk önce duvar U sonrasında duvar C uygulaması yapılıp alçıpan kısa sivri vida ile montaj yapılır.

Montaj yapılan alçıpan plakanın üzeri ilk etapda terz bandı çekilip terz alçısı uygulanır kuruyan derz alçının üzerine 1 kat sıyırma saten alçı çekilir ve beklenir kuruyan saten alçı nın üzerine 1 kat daha alçı çekilir kuruduktan sonra zımpara işlemi yapılıp boya yapılır.

Sancaktepe de Verdiğimiz Hizmetler

Sancaktepe Alçı Boya Ustası
Sancaktepe Dekorasyon Ustası
Sancaktepe Alçıpan Ustası
Sancaktepe Boya Badana ustası
Sancaktepe Alçı Dekorasyon Ustası
Sancaktepe İç Dış Cephe Boyama
Sancaktepe Daire Boya Badana
Sancaktepe Ev Boya Badana
Sancaktepe Fabrika Boya Badana
Sancaktepe İşyeri Boya Badana
Sancaktepe Bina Boya Tadilat
Sancaktepe Ofis Dekorasyon
Sancaktepe Villa Boya Dekorasyon
Sancaktepe Alçıpan Bölme Duvar
Sancaktepe İnşaat Tadilat Tamirat
Sancaktepe alçı ustası
Sancaktepe Alçı Sıva ustası
Sancaktepe ev tadilat dekorasyonu
Sancaktepe alçıpan Firması
Sancaktepe Asma Tavan Ustası
Sancaktepe Boya m² İşçilik Fiyatları

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
05312490957
Kapalı
Kapalı